GetBackup 3.3.3 build 971

Strona główna Mac Narzędzia Archiwizacja i synchronizacja danych
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GetBackup to narzędzie do wykonywania kopii zapasowych danych na naszym Macu. Co prawda w systemie OS X jest wbudowany prosty mechanizm do tworzenia kopii zapasowych – Time Machine – jednak GetBackup oferuje kilka dodatkowych funkcji, które z pewnością zostaną docenione przez zaawansowanych użytkowników.

Program pozwala tworzyć bootowalne kopie zapasowe partycji systemowej, dzięki czemu w razie awarii dysku nie musimy przywracać systemu, ponieważ możemy go uruchomić bezpośrednio z poziomu kopii zapasowej. Ponadto aplikacja umożliwia kompresowanie danych, przez co wykonane przez nią kopie zajmują znacznie mniej miejsca.

W aplikacji możemy wybrać pliki, jakie ma zawierać kopia zapasowa, a oprócz tego możemy skorzystać z gotowych szablonów, dzięki którym łatwo i szybko zarchiwizujemy dane programów takich jak iTunes, iPhoto, Mail, Kontakty, a także folder Dokumenty. Porę archiwizacji możemy dostosować co do minuty w danym dniu, a interwały czasowe, jakie możemy ustawić, to codzienny, cotygodniowy lub comiesięczny.

Dane mogą być zapisywane na dysku zewnętrznym podłączonym do komputera lub sieciowym, a także na nośnikach CD lub DVD z możliwością podzielenia dużych kopii zapasowej na części i „wypalenia” ich na wiele płyt z poziomu aplikacji. Nie zabrakło też funkcji tworzenia projektów, dzięki której możemy utworzyć dodatkowy harmonogram archiwizacji dla szczególnie ważnych danych, który jest niezależny od ogólnych ustawień.

Program dostępny jest za darmo w wersji freeware. Opcjonalnie można zakupić wersję PRO, która oferuje między innymi szyfrowanie kopii zapasowych algorytmem AES-256 oraz synchronizację danych pomiędzy różnymi komputerami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych