GetDataBack for NTFS GetDataBack for NTFS 4.33

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GetDataBack for NTFS to popularne i skuteczne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych z nośników z systemem plików NTFS.

Program oferuje bogaty zestaw funkcji, pozwalających odzyskać cenne dla użytkownika dane utracone w różnych sytuacjach. Dzięki niemu przywrócimy pliki z standardowych dysków twardych, SSD, kart pamięci typu flash czy zewnętrznych magazynów danych USB (wszelakiego rodzaju dyski twarde, pendrive'y itp), które utraciliśmy np. przez swoją nieuwagę, infekcję wirusami, uszkodzenie tablicy partycji lub sektora rozruchowego dysku.

Praca z GetDataBack for NTFS odbywa się za pośrednictwem specjalnego kreatora, który prowadzi użytkownika krok-po-kroku przez cały proces przywracania danych. Na poszczególnych etapach jego pracy musimy zdefiniować np. okoliczność w jakiej straciliśmy dane czy dysk, na którym były one przechowywane. Narzędzie dodatkowo umożliwia filtrowanie danych, które poszukujemy - względem wybranego formatu plików itp. Co istotne, program jest w pełni bezpieczny i nie pozwala nadpisać danych na nośniku, z którego właśnie przywracamy pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!