GetGo Download Manager GetGo Download Manager 6.2.1.3200

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GetGo Download Manager jest darmowym programem przeznaczonym do pobierania plików z Internetu.

To, co wyróżnia GetGo Download Managera od innych tego typu programów, to możliwość pobierania filmów z popularnych serwisów w tym YouTube, Myspace, Google Video, MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike i dowolnych innych zawierających osadzone pliki FLV. GetGo Download Manager integruje się również z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, w tym Internet Explorerem, w zakresie definiowania priorytetów pobieranych plików i ich kategoryzacji. Dodatkowo aplikacja oferuje funkcję wznawiania przerwanych sesji, obsługę logowania, import i eksport adresów stron (URL) oraz możliwość uruchamiania aplikacji za pomocą przycisku lub z poziomu menu kontekstowego.

Ciekawą funkcją GetGo Download Managera jest nagrywanie strumieni multimedialnych poprzez ustanowienie rejestracji nagrań MMS, a następnie odtwarzanie ich w zewnętrznym odtwarzaczu (np. Windows Media Player).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!