r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GetYourGuide atrakcje i bilety 2.53.3

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

GetYourGuide atrakcje i bilety to aplikacja, która przyda się osobom planującym podróże. Za jej pomocą można przejrzeć obszerną listę atrakcji turystycznych w miastach na całym świecie, a także zarezerwować online bilety wstępu.

Po zainstalowaniu programu, ujrzymy krótki samouczek, w którym opisano jego największe zalety oraz ideę, która przyświecała jego twórcom. Z aplikacji można korzystać w trybie gościa, ale po założeniu konta (za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku) otworzą się dodatkowe możliwości, czyli synchronizacja naszych danych między urządzeniami.

r   e   k   l   a   m   a

Na ekranie głównym aplikacji znajdziemy informacje pogrupowane w czterech kategoriach. Kluczowa to Explore, w której znajdziemy informacje o atrakcjach turystycznych dopasowanych do naszej lokalizacji, a także wyszukiwarkę miejsc. Baza danych jest bardzo obszerna i liczy prawie 23 tys. wpisów o atrakcjach w miastach na całym świecie.

Każda lokalizacja opatrzona jest kartą z dużym zdjęciem, aktualnymi danymi pogodowymi, skrótem do listy wydarzeń na dzisiaj i na jutro, na ekranie głównym znajdziemy też spis wydarzeń polecanych przez twórców programu. Po kliknięciu w wybrane wydarzenie, znajdziemy jego szczegółowy opis, godziny trwania, zdjęcia (gdy chodzi o wycieczkę, program pokaże też mapę), a także recenzje od osób, które gościły już np. w miejscach, do których sami chcemy się udać. Możemy też zarezerwować i opłacić nasz udział za pomocą aplikacji, a gdy pieniądze zostaną zaksięgowane, otrzymamy kupon w formie kodu QR. Przybywając na miejsce, wystarczy wyjąć smartfon i okazać kod do zeskanowania, aby wymienić go na bilet wstępu.

Kuponom potwierdzającym dokonanie rezerwacji poświęcona jest osobna zakładka w aplikacji, a znajdziemy w niej zarówno kupony archiwalne, jak też te dotyczące zbliżających się wydarzeń. Kolejna zakładka w aplikacji to Ulubione: tutaj możemy szybko przejrzeć listę miast i atrakcji, które wcześniej dodaliśmy właśnie do ulubionych. W czwartej zakładce sprawdzimy zaś informacje o naszym profilu w GetYourGuide, ustalimy walutę, w której chcemy się rozliczać, przeczytamy też instrukcję obsługi programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
OPROGRAMOWANIE 16.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.