Gfycat Loops: GIF Cam+Recorder Gfycat Loops: GIF Cam+Recorder 0.2.42

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gfycat Loops to aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów. Można w niej nagrać materiał kamerą telefonu, nagrać akcje na ekranie albo wykorzystać gotowe nagranie z pamięci telefonu. Aplikacja wykorzystuje system przetwarzania filmów na GIF-y z serwisu Gfycat i na nim pozwala umieszczać gotowe GIF-y.

W Gfycat Loops można korzystać z wbudowanej obsługi kamery do nagrywania filmów, a także zarejestrować akcje na ekranie i od razu zaimportować nagranie do aplikacji. Można również przetwarzać nagrane już filmy z pamięci smartfonu i wklejać odnośniki do materiałów na zewnątrz.

Aplikacja pozwala przyciąć film od początku i od końca, wykadrować go, a także dodać napis lub jeden z czterech efektów kolorystycznych. GIF-y przygotowane w niej wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

W aplikacji trzeba zalogować się na konto w serwisie Gfycat, gdzie przechowywane są wszystkie GIF-y użytkownika (można przez Facebooka). Można z tego miejsca także zarządzać swoimi GIF-ami i publikować je na Fcebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście i Tumblerze. Oczywiście można też przeglądać GIF-y przygotowane przez innych użytkowników, podzielone na kategorie i starannie dobierane do okoliczności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!