r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gfycat Loops: GIF Cam+Recorder 0.2.30

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

Gfycat Loops to aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów. Można w niej nagrać materiał kamerą telefonu, nagrać akcje na ekranie albo wykorzystać gotowe nagranie z pamięci telefonu. Aplikacja wykorzystuje system przetwarzania filmów na GIF-y z serwisu Gfycat i na nim pozwala umieszczać gotowe GIF-y.

W Gfycat Loops można korzystać z wbudowanej obsługi kamery do nagrywania filmów, a także zarejestrować akcje na ekranie i od razu zaimportować nagranie do aplikacji. Można również przetwarzać nagrane już filmy z pamięci smartfonu i wklejać odnośniki do materiałów na zewnątrz.

Aplikacja pozwala przyciąć film od początku i od końca, wykadrować go, a także dodać napis lub jeden z czterech efektów kolorystycznych. GIF-y przygotowane w niej wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

W aplikacji trzeba zalogować się na konto w serwisie Gfycat, gdzie przechowywane są wszystkie GIF-y użytkownika (można przez Facebooka). Można z tego miejsca także zarządzać swoimi GIF-ami i publikować je na Fcebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście i Tumblerze. Oczywiście można też przeglądać GIF-y przygotowane przez innych użytkowników, podzielone na kategorie i starannie dobierane do okoliczności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Gfycat Loops robienie własnych GIF-ów jest dziecinnie proste

15
15.12.2016  •  Anna Rymsza

Historia zatoczyła koło. GIF-y przeżywają renesans i trudno znaleźć komunikator, który nie zachęca użytkowników do stosowania animowanych obrazów, by wyrazić emocje, nawiązać do kultowego filmu albo adekwatnego mema. Miłośnicy GIF-ów z otwartymi ramionami powitają aplikację serwisu Gfycat, która pozwala nagrywać i tworzyć własne GIF-y, a także przeszukiwać bogatą kolekcję ruchomych obrazów, jaka zdążyła już zebrać się w serwisie. Poznajcie Gfycat Loops, świeżo wydaną na Androida, dostępną też dla iOS-a. Gfycat Loops to aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów. Można w niej nagrać materiał…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.