r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gfycat Loops: Make, Find GIFs 1.2.7

Strona główna iOS Multimedia Inne programy multimedialne

Gfycat Loops to praktyczna aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów z filmów pochodzących z różnych źródeł. Można w niej od razu nagrać materiał kamerą telefonu, wybrać gotowy film z galerii, podać odnośnik do filmu w Sieci albo zarejestrować akcje na ekranie smartfonu. Aplikacja wykorzystuje system przetwarzania filmów na GIF-y z serwisu Gfycat i łączy się z tamtejszym kontem.

Aplikacja pozwala przyciąć film od początku i od końca, wykadrować go, dodać napis lub jeden z czterech efektów kolorystycznych. GIF-y przygotowane w niej są gotowe do publikacji szybko i odznaczają się wysoką jakością obrazu, z której znany jest Gfycat.

W aplikacji trzeba zalogować się na Gfycat (można Facebookiem), gdzie przechowywane są wszystkie GIF-y użytkownika. Można z tego miejsca także zarządzać swoimi GIF-ami i publikować je na Fcebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście i Tumblerze.

Można też przeglądać i udostępniać dalej GIF-y przygotowane przez innych użytkowników, podzielone na kategorie i starannie dobierane do okoliczności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Gfycat Loops robienie własnych GIF-ów jest dziecinnie proste

15
15.12.2016  •  Anna Rymsza

Historia zatoczyła koło. GIF-y przeżywają renesans i trudno znaleźć komunikator, który nie zachęca użytkowników do stosowania animowanych obrazów, by wyrazić emocje, nawiązać do kultowego filmu albo adekwatnego mema. Miłośnicy GIF-ów z otwartymi ramionami powitają aplikację serwisu Gfycat, która pozwala nagrywać i tworzyć własne GIF-y, a także przeszukiwać bogatą kolekcję ruchomych obrazów, jaka zdążyła już zebrać się w serwisie. Poznajcie Gfycat Loops, świeżo wydaną na Androida, dostępną też dla iOS-a. Gfycat Loops to aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów. Można w niej nagrać materiał…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.