Gfycat Loops: Make, Find GIFs Gfycat Loops: Make, Find GIFs 1.2.7

Strona główna iOS Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gfycat Loops to praktyczna aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów z filmów pochodzących z różnych źródeł. Można w niej od razu nagrać materiał kamerą telefonu, wybrać gotowy film z galerii, podać odnośnik do filmu w Sieci albo zarejestrować akcje na ekranie smartfonu. Aplikacja wykorzystuje system przetwarzania filmów na GIF-y z serwisu Gfycat i łączy się z tamtejszym kontem.

Aplikacja pozwala przyciąć film od początku i od końca, wykadrować go, dodać napis lub jeden z czterech efektów kolorystycznych. GIF-y przygotowane w niej są gotowe do publikacji szybko i odznaczają się wysoką jakością obrazu, z której znany jest Gfycat.

W aplikacji trzeba zalogować się na Gfycat (można Facebookiem), gdzie przechowywane są wszystkie GIF-y użytkownika. Można z tego miejsca także zarządzać swoimi GIF-ami i publikować je na Fcebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście i Tumblerze.

Można też przeglądać i udostępniać dalej GIF-y przygotowane przez innych użytkowników, podzielone na kategorie i starannie dobierane do okoliczności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!