reklama

Ghost Games widzi wołania o Need for Speed: Underground 3, ale nie chce rozbudzać nadziei

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przygotowujące Need for Speed: Rivals studio Ghost Games widzi, że gracze czekający na produkt domagają się równocześnie kolejnej odsłony odnogi Underground serii i z radością by się za nią wzięło, jeśli tylko miałoby gwarancję wielomilionowej sprzedaży. Sęk w tym, że czasy się zmieniły, a większość osób nawołujących do zrobienia kontynuacji nie bierze tego pod uwagę, trzymając się nostalgicznie przeszłości.

Sprawa nie jest tak prosta, jak wzięcie produkcji z 2003 czy 2004 roku i przerobienie jej niemal bez zmian na silniku Frostbite 3. Świat poszedł do przodu, mało kto podnieca się już kolejnymi odsłonami filmowych Szybkich i Wściekłych, szał na przyozdabianie wirtualnych aut w neonowe światełka także minął. Jeśli robi się grę to dla możliwie najszerszego grona odbiorców, nie wyłącznie tych spoglądających z rozrzewnieniem wstecz. Na Underground 3, jeżeli kiedykolwiek powstanie, więc niestety poczekamy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama