r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ghost Games widzi wołania o Need for Speed: Underground 3, ale nie chce rozbudzać nadziei

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Przygotowujące Need for Speed: Rivals studio Ghost Games widzi, że gracze czekający na produkt domagają się równocześnie kolejnej odsłony odnogi Underground serii i z radością by się za nią wzięło, jeśli tylko miałoby gwarancję wielomilionowej sprzedaży. Sęk w tym, że czasy się zmieniły, a większość osób nawołujących do zrobienia kontynuacji nie bierze tego pod uwagę, trzymając się nostalgicznie przeszłości.

Sprawa nie jest tak prosta, jak wzięcie produkcji z 2003 czy 2004 roku i przerobienie jej niemal bez zmian na silniku Frostbite 3. Świat poszedł do przodu, mało kto podnieca się już kolejnymi odsłonami filmowych Szybkich i Wściekłych, szał na przyozdabianie wirtualnych aut w neonowe światełka także minął. Jeśli robi się grę to dla możliwie najszerszego grona odbiorców, nie wyłącznie tych spoglądających z rozrzewnieniem wstecz. Na Underground 3, jeżeli kiedykolwiek powstanie, więc niestety poczekamy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.