Ghost Recon Phantoms

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ghost Recon Phantoms to nowoczesna, drużynowa strzelanina widziana z perspektywy trzeciej osoby. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości ukazując świat wojny w perspektywie najbliższych lat.

Tytuł jest nieustannie rozwijany przez Ubisoft Singapore już od dłuższego czasu. Mimo iż nie opuścił on jeszcze fazy beta, to pod kątem dynamizmu rozgrywki sieciowej, aspektów społecznościowych, grywalności oraz konfigurowalności stanowi on na dzień dzisiejszy najlepszą odsłonę z całej serii Ghost Recon.

Gracz dostaje się do elitarnych oddziałów specjalnych składających się z żołnierzy przyszłości, którzy wyposażeni w najnowsze osiągnięcia wojskowej technologii oraz szereg najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu prześlizgują się w czasie walki nie zauważeni tuż za plecami wroga. Są praktycznie niewidoczni, niezauważalni i niewykrywalni - są Duchami...

Ghost Recon Phantoms oferuje możliwość wyboru pomiędzy trzema klasami Duchów: Szturmowca - żołnierza nieugiętego, walczącego na pierwszej linii ognia, Zwiadowcy - informatora zmylającego ruchy przeciwnika oraz Specjalisty - zarówno obrońcy swojej drużyny jak i niszczyciela fortyfikacji wroga przy pomocy nowoczesnych technologii. Każda z klas posiada inne umiejętności i zdolności oraz każdej przypisane zostały inne rodzaje broni. Należy więc umiejętnie je łączyć, by optymalnie wykorzystać ich potencjał w walce z wrogiem.

Gra naszpikowana jest aspektami taktycznymi, sama zwinność choćby w najlepszym wydaniu, niestety nie wystarczy. Twórcy gry postawili na takie wartości jak umiejętność współpracy w zespole, integrowanie się z nim oraz poczucie odpowiedzialności za innych członków grupy. Nie bez znaczenia jest zmysł przewidywania i podejmowanie szybkich, trafnych decyzji. W porównaniu z poprzednimi wydaniami tytułu, w Ghost Recon Phantoms rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca i odbywa się w jeszcze bardziej zróżnicowanych środowiskach i lepiej dopracowanych lokacjach. Dynamiczną akcję uzupełniają bogate krajobrazy i świetnie dopracowane mapy.

Trzeba przyznać, że tytuł został doskonale dopracowany pod względem graficznym jak i dźwiękowym. Dla każdego kto spróbuje swych sił w Ghost Recon Phantoms - dobra zabawa gwarantowana!

Uwaga!

  • Przed rozpoczęciem pobierania klienta gry należy stworzyć własne konto na specjalnej platformie Uplay firmy Ubisoft.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 21.07.2014 11:34

kurna czy to jest online bo jesli tak to odgroma ludzi czituje i deda sie nawet jak ma sie po 100 lvl na postaciach tak jak ja

  #8 09.02.2014 09:01

Ja gram w te grę od roku i zauważyłem tyle ze odkąd zacząłem gra stoi w miejscu, nawet schodzi na PSY!. Była to strzelanka F2P a teraz to P2W. Mnóstwo lagów, cheatów i ludzi z FSB. Według regulaminu wszyscy ci gracze powinni już dawno dostać bana na stałe. Lecz są to osoby zasilające ich portfele i UBI postanowiło ich upomnieć, bo nie gryzie się ręki która karmi. Ubisoft trzepie kasę i ma gdzieś ludzi którzy grają a nie płacą! W niedługim czasie zmieni się wygląd samych żołnierzy ;D. Zamiast walczyć z oszustami, robić nowe mapy i dążyć do lepszego bo gra była by hitem, to co jakiś czas wprowadzają nowy update który przynosi nową szatę, muzyczkę i poprawiają szatę. Coraz więcej ludzi odchodzi i szuka lepszych gier online, nawet sprzedają konta na aledrogo bo mają dość!

mar3k2004   1 #7 06.01.2014 23:46

Dokładnie , mam 3 postaci po 30 LVL i .. moje bronie teraz są g warte a nowe kosztują - uwaga NAWET powyżej 100 zł za sztukę ( AK ) ,czyli cena prawie nowej gry !!!!
Nie polecam

Autor edytował komentarz.
  #6 22.10.2013 21:03

Kiedyś była to bardzo fajna gra gdzie mozna było sie chwile wyszaleć. Teraz typowa gra Pay To win nic wiecej... Gra się przyjamnie na początku, później musisz płaćic i to bezustannie gdyż nowe bronie zawsze są mocniejsze od poprzednich.. przyapdkiem ;)

  #5 09.06.2013 12:27

Da sie to odpalic na linuxie?;p

  #4 02.05.2013 21:06

naprawdę fajna gra

  #3 15.02.2013 22:35

Cheaty i hacki dostępne do tej gry są tutaj

[godmode, wallhack, speedhacking, fly, shoot and watch through wall, walking under map]


http://www.youtube.com/watch?v=V8ZxGKCj7sA&feature=youtu.be

thomasg73   4 #2 20.01.2013 00:09

Tylko Windows? wooow

Humanoid   5 #1 18.01.2013 23:59

Minimalne wymagania to:

Intel Pentium D 2.66 Ghz lub AMD Athlon64 X2 3600+
RAM: 2 GB Windows XP lub 3 GB Windows Vista i Windows 7
Grafika 256 MB z Shader Model 3.0
6 GB wolnego miejsca na dysku

Sznurek:
http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-online/pl-PL/game-info/guide/getting-started/