r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ghosts'n Demons 1.4

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kultowa gra Ghosts'n Goblins, która w czasach świetności automatów również w Polsce była niezwykle popularna, ma już całe dekady na karku, ale wciąż zyskuje nowych miłośników. Wszystko to też dzięki bezpłatnym, duchowym spadkobiercom, przygotowywanym przez zdolnych domorosłych programistów. Projekt Ghosts'n Demons w udany sposób kontynuuje tradycję oryginału. Nieźle wchodzi na ambicję.

Galeria programu

Mamy tutaj bowiem do czynienia z klasyczną szkołą robienia gier, co oznacza wysoki poziom trudności i potrzebę popisania się nie lada zręcznością. Mężny Sir Arthur wyrusza z misją uratowania ukochanej z rąk przebrzydłych demonów w rycerskim rynsztunku. Gdy straci zbroję, wtedy tylko jeden cios dzieli go od śmierci. Z tego właśnie względu przejście już pierwszego poziomu oddzieli twardzieli od słabych.

Chociaż dzieło napędzane jest całkiem nowoczesną, otwartoźródłową technologią, leżącą u podstaw wielu bezpłatnych bijatyk, specjalnie stylizowany jest na coś nie z współczesnej epoki. Oprawa graficzna to przepiękna pikseloza z efektem mającym imitować przeplot, który dodatkowo da się wzmocnić w opcjach. Pięknie w parze z tym idzie oczywiście udźwiękowienie, również nawiązujące do starych, dobrych czasów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.