Ghosts'n Demons 1.8.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kultowa gra Ghosts'n Goblins, która w czasach świetności automatów również w Polsce była niezwykle popularna, ma już całe dekady na karku, ale wciąż zyskuje nowych miłośników. Wszystko to też dzięki bezpłatnym, duchowym spadkobiercom, przygotowywanym przez zdolnych domorosłych programistów. Projekt Ghosts'n Demons w udany sposób kontynuuje tradycję oryginału. Nieźle wchodzi na ambicję.

Mamy tutaj bowiem do czynienia z klasyczną szkołą robienia gier, co oznacza wysoki poziom trudności i potrzebę popisania się nie lada zręcznością. Mężny Sir Arthur wyrusza z misją uratowania ukochanej z rąk przebrzydłych demonów w rycerskim rynsztunku. Gdy straci zbroję, wtedy tylko jeden cios dzieli go od śmierci. Z tego właśnie względu przejście już pierwszego poziomu oddzieli twardzieli od słabych.

Chociaż dzieło napędzane jest całkiem nowoczesną, otwartoźródłową technologią, leżącą u podstaw wielu bezpłatnych bijatyk, specjalnie stylizowany jest na coś nie z współczesnej epoki. Oprawa graficzna to przepiękna pikseloza z efektem mającym imitować przeplot, który dodatkowo da się wzmocnić w opcjach. Pięknie w parze z tym idzie oczywiście udźwiękowienie, również nawiązujące do starych, dobrych czasów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!