r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ghosts'n Goblins MOBILE 1.00.03

Strona główna iOS Gry Platformowe

Ghosts'n Goblins MOBILE to przeniesiona bezpośrednio na iOS-a gra z 1985 roku. Ghosts'n Goblins to wciągająca i wcale nie łatwa platformówka, znana z automatów.

W grze można przejść oryginalne przygody Sir Arthura, przemierzającego lochy i cmentarzyska, walczącego z demonami i mającego uwolnić księżniczkę Prin-Prin. Animacje zostały bardzo wiernie odtworzone i gra wygląda dokładnie tak, jak na automatach.

W Ghosts'n Goblins można grać w trybie ułatwionym dla relaksu i oryginalnym, odtwarzającym trudność starej platformówki. Nowością jest porównywanie wyników z innymi graczami przez Internet.

W wersji mobilnej Ghosts'n Goblins dostała kontroler na ekranie. Sterowanie jest dość wygodne, ale niestety oficjalnie gra nie obsługuje kontrolera bezprzewodowego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ghosts'n Goblins MOBILE: kolejny odkurzony klasyk na smartfony

6
16.03.2017  •  Anna Rymsza

Capcom będzie wyciskał swoje stare gry do ostatniej kropelki. Można już kupić kosztującą tylko dolara wersję „Ghostsn Goblins” dla Androida i iOS-a. Producent odkurzył platformówkę z 1985 roku. W „Ghostsn Goblins” można zagrać praktycznie na każdym urządzeniu z Androidem 4.1, poza Android TV. Niestety gra nie została przygotowana do obsługi kontrolerów Bluetooth, ale nie jesteśmy skazani na wirtualne przyciski na ekranie (nie są to jednak najgorsze przyciski, jakich mieliśmy okazję używać). Można skorzystać z aplikacji emulujących dotknięcia ekranu, na przykład Sixaxis dla kontrolerów od…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.