r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Giana Sisters: Twisted Dreams jeszcze w październiku

Strona główna Aktualności

Twórcy trójwymiarowych platformówek z serii Banjo-Kazooie planują kolejną grę w starym stylu, ale nie należy zapominać też o klasyce 2D. W zalewie informacji o coraz to nowych odświeżanych hitach sprzed lat zawieruszył się nieco ideowy spadkobierca The Great Giana Sisters, czyli Project Giana. Warto wiedzieć, że gra zebrała na siebie fundusze w serwisie Kickstarter i oficjalnie już jako Giana Sisters: Twisted Dream szykuje się do premiery na PC.

Termin światowego debiutu ustalono niby na 23 października, niestety jednak na chwilę obecną żaden z naszych rodzimych dystrybutorów nie zainteresował się dziełem zespołu Black Forest Games. Nie ma jednak co załamywać rąk — gra w cyfrowej formie ubiega się w ramach Steam Greenlight o miejsce na platformie dystrybucji firmy Valve. Na początek przyszłego roku planowane są również odsłony tytułu na Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Ciekawe ile z magii produkcji, dla której wielu nabywało Commodore 64, udało się przenieść do nowego projektu…

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.