reklama

Giana Sisters: Twisted Dreams jeszcze w październiku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Twórcy trójwymiarowych platformówek z serii Banjo-Kazooie planują kolejną grę w starym stylu, ale nie należy zapominać też o klasyce 2D. W zalewie informacji o coraz to nowych odświeżanych hitach sprzed lat zawieruszył się nieco ideowy spadkobierca The Great Giana Sisters, czyli Project Giana. Warto wiedzieć, że gra zebrała na siebie fundusze w serwisie Kickstarter i oficjalnie już jako Giana Sisters: Twisted Dream szykuje się do premiery na PC.

Termin światowego debiutu ustalono niby na 23 października, niestety jednak na chwilę obecną żaden z naszych rodzimych dystrybutorów nie zainteresował się dziełem zespołu Black Forest Games. Nie ma jednak co załamywać rąk — gra w cyfrowej formie ubiega się w ramach Steam Greenlight o miejsce na platformie dystrybucji firmy Valve. Na początek przyszłego roku planowane są również odsłony tytułu na Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Ciekawe ile z magii produkcji, dla której wielu nabywało Commodore 64, udało się przenieść do nowego projektu…

© dobreprogramy

Komentarze

reklama