Giana's Return 1.10

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Giana Sisters to klasyczna pozycja platformowa, którą wielu starszych graczy po dziś dzień bardzo miło wspomina. Część fanów zdecydowała się na nostalgii nie kończyć, a przygotować nieoficjalną kontynuację przygód tytułowych sióstr. Tym samym Giana i Maria powracają do krainy, z której kiedyś chciały się wydostać. Ponownie sporo będzie skakania, a także zbierania czerwonych rubinów. Mamy absolutny powrót do korzeni.

Jeżeli ktoś pamięta pierwowzór albo grał w dwuwymiarowe odsłony ciągnącej się przez lata historii braci Mario, poczuje się jak w domu. Wiadomo, czego się spodziewać po kolorowym świecie tytułu. Kładki rozłożono w bardzo znajomy sposób. Przeciwnikom skaczemy po głowach, aby ich zlikwidować. Są specjalne bloczki z gwiazdkami, w które uderzamy. Wypadają z nich bonusy i tak też czasem zmienimy się w kogoś innego...

Prowadzona postać dysponuje paskiem energii, więc nie ginie natychmiast po bliskim spotkaniu z wrogiem. Mimo to należy zachować czujność, bo niebezpieczeństwa takie jak ciernie czy ogień z miejsca pozbawiają jednak życia. Tych mamy zaś tutaj ograniczoną liczbę. Na szczęście do dowolnego, raz rozpoczętego etapu, da się zawsze wrócić. Gra stosuje system haseł do poziomów, które wpisuje się w menu głównym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

kody umożliwiające wznowienie gry
menu i intro
ocena użytkownika
30.10.2016 15:03 • Recenzja do wersji 1.10

Fajna gierka niewymagająca instalacji, działa świetnie pod Windows 8.1. Menu gry oraz intro trochę denerwują, poza tym wszystko super. Rozrywka łatwa i przyjemna. Jeżeli ktoś nie grał w pierwowzór to na początku jest trochę "nauki" na co zwracać uwagę i co nas może zabić. Plus za kody umożliwiające wznowienie gry.