Gigabyte OC Guru II Gigabyte OC Guru II

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Gigabyte OC Guru II to niewielkie narzędzie przeznaczone do tzw. overclockingu dedykowanych układów graficznych firmy Gigabyte bazujących na chipsetach NVIDIA oraz ATI/AMD. Program radzi sobie również bardzo dobrze z obsługą kart graficznych innych producentów montowanych w laptopach i komputerach stacjonarnych.

Program po uruchomieniu działa w obrębie zasobnika systemowego, gdzie dostępny jest w formie niewielkiej ikonki. Główne okno Gigabyte OC Guru II skupia wszystkie najważniejsze funkcje do monitorowania podstawowych parametrów GPU, modyfikowania ustawień częstotliwości pracy układu graficznego i wbudowanej pamięci, a także manipulowania napięciem oraz szybkością i trybem pracy wentylatora. Dzięki nim możliwe jest podkręcanie GPU w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności np. w wymagających grach 3D. Co istotne, narzędzie umożliwia tworzenie profili zawierających wiele różnych konfiguracji.

Według zapewnień producenta aktualne wydanie programu wspiera układy graficzne NVIDIA GeForce z serii 200 i nowsze, a także ATI/AMD Radeon HD 5000 i późniejsze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!