Gigabyte OC Guru II Gigabyte OC Guru II 2.08

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gigabyte OC Guru II to niewielkie narzędzie przeznaczone do tzw. overclockingu dedykowanych układów graficznych firmy Gigabyte bazujących na chipsetach NVIDIA oraz ATI/AMD. Program radzi sobie również bardzo dobrze z obsługą kart graficznych innych producentów montowanych w laptopach i komputerach stacjonarnych.

Program po uruchomieniu działa w obrębie zasobnika systemowego, gdzie dostępny jest w formie niewielkiej ikonki. Główne okno Gigabyte OC Guru II skupia wszystkie najważniejsze funkcje do monitorowania podstawowych parametrów GPU, modyfikowania ustawień częstotliwości pracy układu graficznego i wbudowanej pamięci, a także manipulowania napięciem oraz szybkością i trybem pracy wentylatora. Dzięki nim możliwe jest podkręcanie GPU w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności np. w wymagających grach 3D. Co istotne, narzędzie umożliwia tworzenie profili zawierających wiele różnych konfiguracji.

Według zapewnień producenta aktualne wydanie programu wspiera układy graficzne NVIDIA GeForce z serii 200 i nowsze, a także ATI/AMD Radeon HD 5000 i późniejsze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!