r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gigantyczna inwestycja w sieć szerokopasmową na ścianie wschodniej

Strona główna Aktualności

O autorze

Największa inwestycja teleinformatyczna w Europie finansowana ze środków Unii Europejskiej będzie realizowana na terenie 5 województw Polski Wschodniej.

Projekt Sieć Szerokopasmowej Polski Wschodniej pochłonie 1,4 mld zł, z inwestycji tej skorzystają mieszkańcy województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Oczywiście głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności sieci szerokopasmowej w tej części kraju - jak twierdzi Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Internet na tym terenie "przestanie być luksusem, a stanie się codziennością".

Projekt ma zapewnić dostęp do szerokopasmowego Internetu co najmniej 90% gospodarstw domowych i 100% instytucji publicznych i przedsiębiorców, na terenie pięciu województw nim objętych. Cel ma zostać osiągnięty do końca 2013 roku.

r   e   k   l   a   m   a

Zainteresowanych projektem zachęcam do zapoznania się ze szczegółami przedsięwzięcia. Przy okazji zapraszamy do wywiadu wideo na temat ogólnopolskiego projektu budowy sieci światłowodowych, którego Sieć Szerokopasmowej Polski Wschodniej jest uczestnikiem.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.