Back in Time — Emuluj z Recalboxem

Witam, witam i o zdrowie pytam...Na samym początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać, ponieważ nie pisałem od... dawna. Tak więc witam i pozdrawiam, ale nie przedłużając, przejdźmy od razu do głównej tematyki wpisu!

Recalbox - co to jest i z czym to się je

Czy zastanawiałeś się dokąd w tych czasach zmierzają gry? Wszyscy w pogoni za grafiką, 4k, 60 fps, konsole nowej generacji - XBO, PS4 lub VR a także wiele wiele innych.

Counter-Strike: Global Offensive — 365 dni to ponad 500 godzin

365 dni. 12 miesięcy. 8 760 godzin. Tyle dokładnie czasu minęło, odkąd zacząłem swoją przygodę z Counter Strike: Global Offensive. Dokładnie pierwszego października 2015 roku, w Czwartek, zostałem namówiony przez znajomych, żeby spróbować sił w produkcji Valve. Tak więc z mojego PayPal'a ubyło 6.99 euro, a pojawiła się ta oto produkcja. Tego dnia jeszcze nie podejrzewałem, że poświęcę jej tyle czasu, którego aktualnie nie uważam za zmarnowany.

Playstation 3 — prezent idealnie trafiony

Jeśli jesteś doświadczonym graczem konsolowym, żadne tajemnice i największe zagadki nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu, prawdopodobnie ten wpis może Cie rozbawić, ale śmiech to zdrowie.

Historia zaczyna się...

Właśnie, gdzie zaczyna się nasza historia? Precyzuje, ze od Playstation 1, znanego również jako PSX. (Przyznać się muszę, ze wpis dotyczyć będzie w 85% konsoli SONY, ale! Microsoftowcy proszeni sa o pozostanie przy lekturze :)).

Fifa 14 na androida - czy 20 złotych daje więcej rozrywki?

Jak pewnie wiecie, Fifa 14 od Electronic Arts ukazała się w sklepie play już pare miesięcy temu, co więcej, jest ona dostępna za darmo dla każdego fana piłki nożnej. Uwaga!Aplikacja zajmuje 1.3 gb pamięci a po aktualizacji nawet 1.7gb. Mamy tu do czynienia z taką Fifą 10 na PC, ale nie oczekujmy od Smartfona za dużo, gra naprawdę prezentuje się bardzo ładnie, dobrze odwzorowane ruchy piłkarzy, co do twarzy to można by się postarać o lepsze odwzorowanie no ale trudno.