r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GiliSoft USB Stick Encryption 6.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GiliSoft USB Stick Encryption to ciekawe i godne polecenia narzędzie, służące do zabezpieczania danych zgromadzonych na przenośnych magazynach danych - pendrive'ach, kartach pamięci itp. Z jego pomocą skutecznie zaszyfrujemy pliki, które nie chcielibyśmy aby dostały się w niepowołane ręce.

Galeria programu

Program podczas swojego działania wykorzystuje bardzo mocny algorytm szyfrujący AES-256 i powtarza nawet kilkanaście razy operacje szyfrowania. Charakteryzuje się on pełną autonomią, szybkością działania, a także możliwy jest do uruchomienia na dowolnej wersji systemu Windows. Co istotne, w odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu GiliSoft USB Stick Encryption tworzy na nośniku specjalną, zabezpieczoną strefę, w której to przechowywane są poufne dane, pozostawiając również strefę publiczną z plikami, do których dostęp będzie miał każdy.

GiliSoft USB Stick Encryption z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników komputera. Prosta i intuicyjna obsługa, połączona z dużą skuteczności ochrony sprawia, że narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być zarówno przez doświadczonych, jak również początkujących odbiorców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przydatny, przyjemny w obsłudze
Brak
ocena użytkownika

Sam korzystam z tego programu, i dzięki niemu mam pewność, że moje pliki które trzymam na pendrive są bezpieczne.

17.10.2015 22:13 | Recenzja do wersji 5.5.0

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #3 15.03.2014 18:32
memnon   8 #2 31.01.2014 17:09

GiliSoft USB Lock za free dzisiaj : http://sharewareonsale.com/s/gilisoft-usb-lock-sale .

memnon   8 #1 16.11.2013 17:35

Promocja na podobny program tego producenta . To samo ale na pamięci wewnętrznej http://dailysoftwaregiveaway.com/gilisoft-file-lock-pro-giveaway/ . Oferta ważna ponad 15 godzin .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.