GiliSoft USB Stick Encryption 6.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GiliSoft USB Stick Encryption to ciekawe i godne polecenia narzędzie, służące do zabezpieczania danych zgromadzonych na przenośnych magazynach danych - pendrive'ach, kartach pamięci itp. Z jego pomocą skutecznie zaszyfrujemy pliki, które nie chcielibyśmy aby dostały się w niepowołane ręce.

Program podczas swojego działania wykorzystuje bardzo mocny algorytm szyfrujący AES-256 i powtarza nawet kilkanaście razy operacje szyfrowania. Charakteryzuje się on pełną autonomią, szybkością działania, a także możliwy jest do uruchomienia na dowolnej wersji systemu Windows. Co istotne, w odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu GiliSoft USB Stick Encryption tworzy na nośniku specjalną, zabezpieczoną strefę, w której to przechowywane są poufne dane, pozostawiając również strefę publiczną z plikami, do których dostęp będzie miał każdy.

GiliSoft USB Stick Encryption z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników komputera. Prosta i intuicyjna obsługa, połączona z dużą skuteczności ochrony sprawia, że narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być zarówno przez doświadczonych, jak również początkujących odbiorców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przydatny, przyjemny w obsłudze
Brak
ocena użytkownika

Sam korzystam z tego programu, i dzięki niemu mam pewność, że moje pliki które trzymam na pendrive są bezpieczne.

17.10.2015 22:13 | Recenzja do wersji 5.5.0

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #3 15.03.2014 18:32
memnon   8 #2 31.01.2014 17:09

GiliSoft USB Lock za free dzisiaj : http://sharewareonsale.com/s/gilisoft-usb-lock-sale .

memnon   8 #1 16.11.2013 17:35

Promocja na podobny program tego producenta . To samo ale na pamięci wewnętrznej http://dailysoftwaregiveaway.com/gilisoft-file-lock-pro-giveaway/ . Oferta ważna ponad 15 godzin .