r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ginger

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Ginger to program dla osób podróżujących komunikacją miejską w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i w Tychach. Oferuje dostęp do rozkładu jazdy bez konieczności łączenia się z internetem.

Jeśli chodzi o wygląd tej aplikacji, to jest on bardzo skromny. Gdy Android był w wersji 2.3 lub nieco nowszej, właśnie tak projektowano dla niego programy: utrzymane w ciemnej tonacji, z prostymi krojami czcionek oraz z charakterystyczną niebieską kreską, oddzielającą podstawowe funkcje programu od paska z powiadomieniami systemu. W Ginger najważniejsze są jednak możliwości, a te prezentują się nieźle. Program oferuje kompletny i aktualny rozkład jazdy dla czterech miast w Polsce: Poznania, Warszawy, Wrocławia oraz Tychów. Pozwala sprawdzić rozkłady jazdy według linii oraz według wszystkich przystanków, a także wytyczyć trasę dojazdu od punktu A do punktu B, z uwzględnieniem informacji o przesiadkach. Do korzystania z Ginger nie jest potrzebne połączenie internetowe. Wystarczy jedynie pobrać plik z rozkładem jazdy zaraz po zainstalowaniu programu, a okazjonalnie aplikacja będzie pobierała aktualizacje spisu połączeń.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.