Girder 6.0.19.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Girder to narzędzie pozwalające na przejęcie kontroli nad dowolna aplikacją zainstalowaną w systemie Windows za pomocą pilota obsługującego podczerwień.

Program zaraz po instalacji posiada wbudowanych wiele profili obsługi najpopularniejszych aplikacji dostępnych na rynku w tym Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie by zaprogramować swój domowy pilot od TV czy radia do obsługi innych programów. Girder obsługuje również wiele wtyczek, które ułatwiają i rozszerzają możliwości programu.

Poza obsługą aplikacji Girder radzi sobie również dobrze z kontrolowaniem urządzeń takich jak karty dźwiękowe, projektory czy adaptery.

Uwaga!

  • Aby aplikacja działała prawidłowo należy podłączyć do komputera odbiornik podczerwieni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!