r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Girls und Panzer – konkurencja dla World of Tanks?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

O tym, że wśród naszych czytelników jest wielu fanów World of Tanks, mogliśmy się przekonać wielokrotnie. Dzisiaj wytoczymy przeciwko nim ich własną broń i pokonamy ich niczym innym jak właśnie czołgiem. Do tego wszystkiego zrobimy to wraz z ekipą ślicznych, animowanych dziewczyn.

Girls und Panzer jest tytułem prosto z Kraju Kwitnących Wiśni. Tytuł będzie grą akcji, a zarazem kontynuacją fabuły z anime o takim samym tytule. Produkcja pozwoli nam kierować grupą czołgów z perspektywy trzeciej osoby, dzięki czemu będzie można swobodnie przełączać się między jedną maszyną a innymi, co pozwoli na kontrolę wszystkich pojazdów w czasie rzeczywistym.

r   e   k   l   a   m   a

Gra będzie zawierać aż trzydzieści rodzajów czołgów i pięćdziesiąt postaci, które wystąpiły w animowanym serialu. Niewątpliwie Girls und Panzer ma szansę stać się konkurencją dla World of Tanks oraz trafić do wielu graczy, którzy poza jakże męskim smarem i ciężkimi maszynami oczekują także czegoś miłego i uroczego dla oka.

Tytuł ukaże się już 26 czerwca na konsolę Playstation Vita. Więcej informacji o grze możecie uzyskać na jej oficjalnej japońskiej stronie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.