r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Giza for Twitter 1.6.8

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Giza for Twitter aplikacja na Androida, która służy jako nieoficjalny klient do obsługi Twittera.

W aplikacji znajdziemy wszystko to, co użytkownicy popularnego „ćwierkacza” lubią najbardziej. Na ekranie głównym wyświetli się timeline z najnowszymi wpisami, a za pomocą kolejnych gestów możemy przenieść się do zakładki z tweetami naszych ulubionych użytkowników oraz do wpisów członków utworzonych przez nas list. Z kolei z menu bocznego „wyciągniemy” dostęp do ustawień dotyczących naszego konta, w tym sekcji z powiadomieniami, wiadomościami prywatnymi, trendami Twittera oraz konwersacjami, czyli listy rozmów na TT, które obserwujemy. W tej sekcji znajdziemy najnowsze wpisy utworzone w wątkach, które wzbudziły nasze zainteresowanie.

Giza for Twitter ma dużą przewagę nad aplikacją stworzoną przez samego Twittera, jeśli chodzi o wygląd i przejrzystość. Jej twórca zaprojektował ją bowiem wg wytycznych google'owego języka Material Design, dlatego jest przejrzysta, czytelna i posiada wyróżniający się tzw. floating button, czyli przycisk do wykonywania czynności w danej aplikacji, w tym wypadku do tworzenia nowego tweeta. Zalety designu niwelują jednak reklamy, wyświetlane w darmowej wersji programu. Można jednak się ich pozbyć, płacąc ok. 10 zł za pełną wersję aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
08.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.