r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Glide - Video Chat Messenger

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Glide wiadomości wideo na żywo to bardzo ciekawa aplikacja, która służy do wysyłania i odbierania wiadomości w formie klipów wideo.

Galeria programu

Pliki wideo jako wiadomość można wysyłać np. w komunikatorze WhatsApp. To jednak tylko jedna z wielu jego funkcji, która nieco "ginie" na liście wszystkich dostępnych opcji. Glide zaś skupia się tylko na wiadomościach nagranych w formie filmów, co powinno się spodobać użytkownikom, którzy cenią sobie prostotę w rozmaitych komunikatorach internetowych.

Na początku przygody z Glide aplikacja prosi nas o podanie numeru telefonu, który po chwili potwierdzamy za pomocą weryfikacyjnego SMS-a. Później przychodzi czas na założenie konta, a do tego celu możemy wykorzystać adres e-mail, konto na Facebooku lub Google. Następnie zapoznamy się z krótkim samouczkiem, w który wprowadzi nas niejaka Sarah z zespołu Glide.

W Glide możemy nagrywać wiadomości wideo, a ich odbiorca (lub grupa odbiorców, wcześniej przez nas ustalona) może odtwarzać je na żywo, w trakcie nagrywania lub obejrzeć później, także w trybie offline. Każda z wiadomości może trwać maksymalnie pięć minut, a pliki są zapisywane w chmurze Glide, oszczędzając tym samym miejsce w pamięci urządzenia. Do nagrania możemy też dołączyć zdjęcia. Do Glide możemy zaprosić naszych znajomych np. z Facebooka, WhatsApp lub Gmaila.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.