r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Global Agenda: Free Agent na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Global Agenda: Free Agent - taktyczną, drużynową strzelaninę MMO widzianą z perspektywy trzeciej osoby osadzoną w klimacie science fiction.

Akcja gry toczy się na Ziemii w niedalekiej przyszłości. Połowa XXII wieku to czas, gdy nasza Planeta staje w obliczu globalnej katastrofy. Liczba ludności spada poniżej miliarda, coraz mniej jest terenów nadających się do osiedlenia i zagospodarowania, a o każdy oczyszczony kawałek ziemi toczone są zacięte walki przy pomocy nowoczesnych technik, strategii oraz broni. Na domiar złego ogólnoświatowe rządy przejmuje grupa despotów dysponująca ogromną armią niebezpiecznych inteligentnych, bojowych robotów.

r   e   k   l   a   m   a

Gracz wciela się w rolę szpiega i dostaje się do elitarnych oddziałów wojskowych. Wyposażony w futurystyczny sprzęt i najnowszej generacji środki bojowe rusza do walki o przetrwanie i zdobycze w postaci nowych terytoriów oraz technologii. Do wyboru są 4 klasy postaci: Assault - dzięki grubemu pancerzowi świetnie nadaje się na pierwszą linię ognia, Recon - zwinnie, szybko i precyzyjnie eliminuje przeciwnika z dużych odległości, Medic - odpowiedzialny za utrzymanie drużyny w dobrej kondycji zdrowotnej oraz Robotics - potrafiący atakować z kilku pozycji jednocześnie posługując się szerokim, dostępnym dla niego arsenałem środków bojowych.

Global Agenda: Free Agent cechuje się dużymi możliwościami w kwestii kreacji, personalizacji i zarządzania postacią. Sami decydujemy o jej cechach, właściwościach, zdolnościach oraz umiejętnościach. Należy tak prowadzić grę, by nie odkrywając swojej tożsamości rozwijać i umacniać swoją postać i jednocześnie zdobywać jak największą liczbę informacji mających wpływ w późniejszym czasie na szybszy własny rozwój technologiczny.

Global Agenda: Free Agent to świetny tytuł MMO z licznymi elementami RPG oraz gier akcji zbudowany w klimacie science fiction. Posiada dobrą ścieżkę dźwiękową, doskonałą grafikę, wysoki dynamizm oraz realizm zachowań postaci jak również przebiegu całej akcji gry. Dzięki tym wszystkim cechom oraz wielu innym aspektom tytuł z pewnością zainteresuje wielu graczy na nieco dłużej niż tylko weekend.

Grę Global Agenda: Free Agent można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.