r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Głodny w Trasie 1.2.1

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Aplikacja Głodny w Trasie umożliwia wyszukiwanie miejsc, w których można zjeść, będąc w trasie. Program wykorzystuje Mapy Google, aby na podstawie odczytu z modułu GPS lokalizować użytkownika i oferować mu punkty gastronomiczne zlokalizowane przy trasach krajowych czy autostradach.

Po uruchomieniu aplikacji wymagana jest rejestracja. Dokonać jej można oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Następnie użytkownik zyskuje dostęp do określenia swoich preferencji kulinarnych i nie tylko.

Wybrać można między innymi pomiędzy miejscami oferującymi nocleg, przyjaznymi mamom lub zwierzętom, wegetariańskimi, oferującymi alkohol, Wi-Fi, a także wystawiającymi faktury VAT. Każdy może zatem znaleźć coś dla siebie.

Po wyruszeniu w trasę, aplikacja wyświetli najlepsze restauracje czy zajazdy spełniające wyznaczone wcześniej przez użytkownika wymagania. Wówczas będzie można uruchomić opartą nawigację.

Aplikacja wyświetli także powiadomienia push o pobliskim miejscu – z jego poziomu można uruchomić nawigację oraz zadzwonić do restauracji. Twórcy ograniczyli niestety wyniki wyszukiwania jedynie do jedynie polskich restauracji, zamiast oddać użytkownikowi pełną swobodę wyboru.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Głodny w Trasie – zjedz przy drodze, ale tylko w polskich restauracjach

22
26.09.2016  •  Maciej Olanicki

Na Androida jest już dostępna nowa aplikacja przeznaczona dla tych, którzy zgłodnieli w trasie. Głodny w Trasie ma bowiem łączyć cechy aplikacji nawigacyjnej i restauracyjnej, proponując użytkownikowi najlepsze przydrożne punkty gastronomiczne. Ale nie wszystkie. Głodny w Trasie wymaga rejestracji, choć nie sposób dokładnie sprecyzować w jakim celu. Dokonać jej można oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Następnie użytkownik zyskuje dostęp do określenia swoich preferencji kulinarnych i nie tylko. Wybrać można między innymi pomiędzy miejscami oferującymi nocleg, przyjaznymi mamom lub…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.