r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Glow

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet

Glow to najbardziej rozbudowany system śledzenia cyklu menstruacyjnego i płodności, z jakiego można korzystać na smartfonie. Aplikacja kierowana jest zarówno do kobiet starających się o dziecko i chcących uniknąć ciąży, zawiera także moduł pomagający śledzić stan zdrowia po inseminacji lub zapłodnieniu in vitro.

W aplikacji można prowadzić bardzo szczegółowy dziennik stanu zdrowia, łącznie z informacjami o szyjce macicy i wynikach testów płodności. Można w nim szczegółowo opisywać samopoczucie, różne symptomy towarzyszące kolejnym fazom cyklu, przyjmowane leki i wiele innych. Dane są przetwarzane przez najbardziej zaawansowany z takich systemów, by dostarczyć jak najlepsze przewidywania dotyczące owulacji.

r   e   k   l   a   m   a

Informacje zebrane w aplikacji można przeglądać w widoku kalendarza i na czytelnych wykresach. Z czasem aplikacja uczy się pewnych schematów i coraz lepiej podpowiada, kiedy lepiej zastosować dodatkową antykoncepcję. W aplikacji znajduje się też mnóstwo przydatnych informacji, dotyczących zdrowia i płodności.

Informacje zapisane w Glow można zabezpieczyć hasłem. Można również korzystać z wersji „dla partnera”, jeśli również jest on zaangażowany. Glow może synchronizować dane z wieloma innymi aplikacjami, jak MyFitnessPal czy Google Fit.

Nieodłącznym elementem Glow jest bogata, angielskojęzyczna społeczność, wspierająca kobiety starające się o dziecko. W Stanach twórcy Glow współpracują z klinikami leczącymi niepłodność, co daje dodatkowe możliwości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cykl menstruacyjny, owulacja i zdrowie – najlepsze aplikacje dla kobiet (2016)

61
OPROGRAMOWANIE 03.10.2016 | Anna Rymsza

Aplikacje mobilne pomagają w wielu obszarach życia, także dostępnych tylko dla kobiet. Dziś przedstawiam Wam kilka bardzo dobrych aplikacji do monitorowania cyklu miesiączkowego i różnych symptomów, które towarzyszą zmianom, zarówno pod kątem starania się o ciąże, jak i unikania jej. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja nie zastąpi sumiennej kontroli organizmu i że skuteczność naturalnej antykoncepcji bardzo zależy od stanu zdrowia i trybu życia kobiety, a także od doświadczenia, znajomości własnego ciała i koniecznie współpracy w związku. Nawet nieprzesypianie całej nocy ma wpływ na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.