Glow Glow 7.21.8-play

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Glow to najbardziej rozbudowany system śledzenia cyklu menstruacyjnego i płodności, z jakiego można korzystać na smartfonie. Aplikacja kierowana jest zarówno do kobiet starających się o dziecko i chcących uniknąć ciąży, zawiera także moduł pomagający śledzić stan zdrowia po inseminacji lub zapłodnieniu in vitro.

W aplikacji można prowadzić bardzo szczegółowy dziennik stanu zdrowia, łącznie z informacjami o szyjce macicy i wynikach testów płodności. Można w nim szczegółowo opisywać samopoczucie, różne symptomy towarzyszące kolejnym fazom cyklu, przyjmowane leki i wiele innych. Dane są przetwarzane przez najbardziej zaawansowany z takich systemów, by dostarczyć jak najlepsze przewidywania dotyczące owulacji.

Informacje zebrane w aplikacji można przeglądać w widoku kalendarza i na czytelnych wykresach. Z czasem aplikacja uczy się pewnych schematów i coraz lepiej podpowiada, kiedy lepiej zastosować dodatkową antykoncepcję. W aplikacji znajduje się też mnóstwo przydatnych informacji, dotyczących zdrowia i płodności.

Informacje zapisane w Glow można zabezpieczyć hasłem. Można również korzystać z wersji „dla partnera”, jeśli również jest on zaangażowany. Glow może synchronizować dane z wieloma innymi aplikacjami, jak MyFitnessPal czy Google Fit.

Nieodłącznym elementem Glow jest bogata, angielskojęzyczna społeczność, wspierająca kobiety starające się o dziecko. W Stanach twórcy Glow współpracują z klinikami leczącymi niepłodność, co daje dodatkowe możliwości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!