r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Glow in the dark: świecące słuchawki dla nocnych biegaczy #prasówka

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Firma Maxell wprowadza na polski rynek dokanałowe słuchawki Glow in the dark, które pozwalają użytkownikowi pozostać widocznym po zmroku. Słuchawki powinny docenić zwłaszcza osoby biegające w nocy.

Producent zdecydował się na zastosowanie 10mm głośników z neodymowymi magnesami. Przetworniki charakteryzują się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz oraz impedancją na poziomie 16 omów, co pozwala uzyskać czysty dźwięk ze smartfonu lub odtwarzacza mp3.

Słuchawki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa z plastikowo-gumowym wykończeniem oraz wyposażone w płaski kabel z wbudowanym mikrofonem umożliwiającym prowadzenie rozmów telefonicznych. Przewód został dodatkowo pokryty przezroczystym materiałem.

r   e   k   l   a   m   a

Model dostępny jest w kolorze niebieskim i różowym. Słuchawki objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Sugerowana cena nowych słuchawek firmy wynosi 49 zł.

Specyfikacja:

  • Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz
  • Impedancja: 16om
  • Głośniki: 10mm
  • Czułość: 90dB
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.