Glyde Glyde 6.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Glyde to pięknie wykonana gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę pilota szybowca i wykonując powietrzne akrobacje zdobywamy kolejne złote kule, aby przejść na kolejną planszę.

Ta gra jest wykonana znakomicie, jeśli chodzi o szatę graficzną i muzyczną. Kolory w grze są żywe, mocno nasycone, plansze złożone są z trójwymiarowych elementów, np. okręgów skalnych, które możemy mijać z pełną prędkością albo przelatywać przez ich środek. Całości dopełnia świetna muzyka, utrzymana nieco w klimacie pop, a nieco przypominającą muzykę elektroniczną.

Cel gry jest prosty: na każdej z plansz mamy do dyspozycji trzy życia i określoną liczbę złotych kul do zdobycia. Im dłużej gramy, tym wyżej będziemy mieli zawieszoną poprzeczkę. Aby przejść dalej, należy skompletować wszystkie kule, unikając jednocześnie zderzenia ze skałami. Tempo, w jakim osiągniemy cel, zależy tylko od nas. Można swobodnie latać i wykonywać powietrzne akrobacje, a od czasu do czasu zdobyć złotą kulę.

Glyde można zintegrować z usługą Gry Google Play. Ten krok pozwoli zapisywać wyniki osiągane w zabawie na bieżąco w chmurze Google, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia i piąć się w górze w hierarchii graczy, którzy też korzystają z aplikacji Glyde.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!