r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Glyde 6.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Glyde to pięknie wykonana gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę pilota szybowca i wykonując powietrzne akrobacje zdobywamy kolejne złote kule, aby przejść na kolejną planszę.

Ta gra jest wykonana znakomicie, jeśli chodzi o szatę graficzną i muzyczną. Kolory w grze są żywe, mocno nasycone, plansze złożone są z trójwymiarowych elementów, np. okręgów skalnych, które możemy mijać z pełną prędkością albo przelatywać przez ich środek. Całości dopełnia świetna muzyka, utrzymana nieco w klimacie pop, a nieco przypominającą muzykę elektroniczną.

r   e   k   l   a   m   a

Cel gry jest prosty: na każdej z plansz mamy do dyspozycji trzy życia i określoną liczbę złotych kul do zdobycia. Im dłużej gramy, tym wyżej będziemy mieli zawieszoną poprzeczkę. Aby przejść dalej, należy skompletować wszystkie kule, unikając jednocześnie zderzenia ze skałami. Tempo, w jakim osiągniemy cel, zależy tylko od nas. Można swobodnie latać i wykonywać powietrzne akrobacje, a od czasu do czasu zdobyć złotą kulę.

Glyde można zintegrować z usługą Gry Google Play. Ten krok pozwoli zapisywać wyniki osiągane w zabawie na bieżąco w chmurze Google, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia i piąć się w górze w hierarchii graczy, którzy też korzystają z aplikacji Glyde.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

7 gier na majówkę, z którymi nie będziecie się nudzić

31
ROZRYWKA 29.04.2016 | Łukasz Maślanka

Długi majowy weekend to dobry czas, by oddać się lenistwu, a przy okazji sprawdzić, co w świecie gier mobilnych piszczy. Jeśli nie macie pomysłu na to, jaką grę zainstalować na ten czas na smartfonie lub tablecie, przygotowaliśmy dla Was poradnik. Znajdziecie w nim tytuły, które powinny wystarczyć na długie godziny zabawy. Altos Adventure To gra, która zrobiła furorę wśród posiadaczy iPhoneów. Gdy więc pojawiła się także na urządzenia z Androidem, było niemal pewne, że oczaruje również posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym od Google. Tak też się stało, czego najlepszym dowodem są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.