Gmail Backup Gmail Backup revision 15

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gmail Backup to darmowe i niezwykle proste w obsłudze narzędzie do tworzenia kopii zapasowych zawartości skrzynki pocztowej Gmail. W razie potrzeby umożliwia ono również przywrócenie danych z uprzednio wykonanego backupu.

Program umożliwia przeniesienie wszystkich lub wybranych wiadomości e-mail na lokalny dysk twardy w naszym komputerze. Wykorzystuje w tym celu protokół IMAP i umożliwia pobieranie korespondencji z wybranych przez użytkownika terminów. Dzięki opcji przywracania zawartości skrzynki z pliku kopii zapasowej z powodzeniem posłużyć ono może również do migracji treści z jednego konta Gmail na inne.

Gmail Backup pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien przysporzyć nikomu problemów. Twórcy udostępnili edycje dla systemów Windows oraz Linux.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!