r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gmail w wersji offline wychodzi z bety

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Po niecałym roku testów Offline Gmail wychodzi z bety.

Offline Gmail to rozszerzenie poczty Google. Umożliwia przeglądanie, organizację i przygotowywanie do wysyłki poczty także bez aktywnego połączenia z Internetem. Choć może się wydawać, że używanie Gmaila w trybie offline przeczy idei hostowanej poczty, to wielu użytkownikom bardzo tego brakowało. Podczas testów Google cały czas dodawało kolejne funkcje. Do najważniejszych można zaliczyć z pewnością obsługę załączników w trybie offline oraz możliwość wyboru wiadomości do synchronizacji.

Ci, którzy już korzystają z Offline Gmail nie muszą niczego zmieniać w związku z opuszczeniem bety przez usługę. Użytkownicy Gmaila, którzy chcieliby z usługi skorzystać mogą ją włączyć w ustawieniach konta - już nie na karcie Labs, ale na karcie Offline.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.