reklama

GnuCash 2.2.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się stabilna wersja aplikacji GnuCash 2.2.0 pozwalającej na zarządzanie finansami domowymi i nie tylko. Co ciekawe aplikacja po raz pierwszy dostępna jest dla platformy Windows.

GnuCash to aplikacja przeznaczona do zarządzania finansami, liczenia przychodów oraz wydatków domowych, sprawdza się również dobrze w niewielkich firmach. Program pozwala na zakładanie kont, w których zapisywać będziemy przychody (pensja, emerytura, odsetki bankowe) i wydatki na poszczególne cele (na przykład jedzenie, rozrywka, nauka, bilet miesięczny itp). Każdy wpis zapisywany jest zgodnie z zasadami księgowości, tzn zarówno rozchód z naszego konta i przychód na konto sumujące wydatki. Konta mogą obsługiwać różne waluty, dane mogą być importowane z formatu Quicken (QIF), oraz eksportowane do Open Financial Exchange (OFX). Możliwe jest drukowanie potwierdzeń operacji, oraz planowanie ich wykonania w przyszłości. Wszystkie dane wyświetlane są w formie drzewkowej, dzięki czemu możliwy jest szybki dostęp do poszczególnych elementów naszego budżetu.

Najnowszą wersję aplikacji GnuCash 2.2.0 przeznaczoną dla systemu Windows można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Dom -> Organizery finansowe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama