reklama

Go Launcher Prime — pierwsza płatna wersja już jest w Play

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

GO Launcher EX jest jedną z najpopularniejszych alternatywnych programów do zmiany zachowania smartfona z Androidem i zarządzania pozostałymi aplikacjami. Launcher jest darmowy i wiele osób zastanawiało się, jak będzie na siebie zarabiać. Oto znamy odpowiedź — w Play pojawiła się jego płatna wersja z dodatkowymi możliwościami. Za GO Launcher Prime trzeba zapłacić 19.50 zł.

Za niecałe 20 złotych dostaniemy przede wszystkim launcher z możliwością wyłączenia dostarczanych przez niego reklam (darmowy launcher raz na jakiś czas wyświetla reklamy w pasku powiadomień). Ponadto, dodane zostały gesty, które można wykonać dwoma palcami (obracanie i przeciągnięcie w górę) oraz 3 nowe animacje przejścia.

W planie jest dodatnie między innymi różnych trybów pracy ekranu, kolejnych paneli i docków, skrytka na aplikacje i kolejne animacje. Niestety, planowana jest także kolejna podwyżka ceny — do 9,99 dolara (około 32 złotych).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama