reklama

Go Ollie! 1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Go Ollie! to sympatyczna zręcznościwka w wyśmienitej oprawie audiowizualnej. Przy pomocy myszki sterujemy ruchami Robala w taki sposób, aby wbrew wszelkim niebezpieczeństwom jak najprędzej doprowadzić go do ukochanej :-). Naszym podstawowym zadaniem jest przeskakiwanie pomiędzy poszczególnymi platformami i kolekcjonowanie wszelkich możliwych dodatków. Głównym utrudnieniem jest konieczność nadążania za nieustannie przesuwającą się w prawym kierunku planszą oraz omijanie innych wszędobylskich ślimaków, pająków i insektów, które skutecznie utrudniają wędrówkę. Z każdym układem gra staje się coraz trudniejsza, ale również bogatsza o kolejne, nowe dodatki. Duża liczba układów i światów oraz innych urozmaiceń sprawia dużą przyjemność z zabawy i powoduje, że gra szybko się nie nudzi.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, możliwości bohatera
brak
ocena użytkownika

Dobrze zrobiona zręcznościówka ze świetną oprawą audiowizualną. Grafika i dźwięk jak na taki rozmiar instalki są po prostu świetne. Duży plus za pomysł, wykonanie i możliwości bohatera. Poza tym wszystko to co w innych grach tego typu: omijamy przeszkody i zbieramy punkty krocząc do mety. Sterowanie łatwe i nie sprawia problemów. Grę można śmiało polecać.

22.04.2016 19:06 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #5 17.07.2016 23:16

Naprawdę fajny platformer.

darek719   41 #4 18.04.2016 13:14

Mała, prosta, lekka i darmowa gierka. Plus za oprawę audiowizualną. Dobrze zrobiona gierka która się nie nudzi po 5 minutach.

  #3 05.01.2013 12:24

Jest całkiem nie zła. Pierwszy poziom to prościzna z drugim można mieć małe problemy. Ale trzeci i czwarty to masakra!

kenexgro   2 #2 29.05.2010 09:07

Nie polecam. Nudna.

  #1 02.08.2009 10:43

Gra jest także na Linuksa i OS X i nie jest to freeware kod źródłowy można pobrać z repo git

git clone git://tweeler.com/goollie

reklama