Go Ollie! 1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Go Ollie! to sympatyczna zręcznościwka w wyśmienitej oprawie audiowizualnej. Przy pomocy myszki sterujemy ruchami Robala w taki sposób, aby wbrew wszelkim niebezpieczeństwom jak najprędzej doprowadzić go do ukochanej :-). Naszym podstawowym zadaniem jest przeskakiwanie pomiędzy poszczególnymi platformami i kolekcjonowanie wszelkich możliwych dodatków. Głównym utrudnieniem jest konieczność nadążania za nieustannie przesuwającą się w prawym kierunku planszą oraz omijanie innych wszędobylskich ślimaków, pająków i insektów, które skutecznie utrudniają wędrówkę. Z każdym układem gra staje się coraz trudniejsza, ale również bogatsza o kolejne, nowe dodatki. Duża liczba układów i światów oraz innych urozmaiceń sprawia dużą przyjemność z zabawy i powoduje, że gra szybko się nie nudzi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, możliwości bohatera
brak
ocena użytkownika
22.04.2016 19:06

Dobrze zrobiona zręcznościówka ze świetną oprawą audiowizualną. Grafika i dźwięk jak na taki rozmiar instalki są po prostu świetne. Duży plus za pomysł, wykonanie i możliwości bohatera. Poza tym wszystko to co w innych grach tego typu: omijamy przeszkody i zbieramy punkty krocząc do mety. Sterowanie łatwe i nie sprawia problemów. Grę można śmiało polecać.