GoGo Maps - Pokemon Go Guide with Maps for Gyms, PokeStops, and LiveSpotting 1.0

Strona główna iOS Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

GoGo Maps to mapa, na której gracze Pokemon GO mogą zaznaczać pokestopy, areny i napotkane Pokemony.

Gracze mogą oznaczać istotne obiekty i Pokemony w dowolnym miejscu na mapie, przesuwając na nią „pinezkę”. Dane udostępnione przez graczy są anonimowe i widoczne dla wszystkich, którzy korzystają z aplikacji.

Na mapie można filtrować widoczne obiekty, nie ma niestety możliwości wybrania konkretnego gatunku Pokemona. Pokemony oznaczane są obrazkowo, co ułatwia rozpoznanie ich. Dotknięcie ikonki teoretycznie powinno pokazać czas, kiedy Pokemon został spotkany, ale ten system nie działa prawidłowo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

5. Jak zdobywać wyposażenie? Gdzie są Pokestopy?

0
14.07.2016  •  Anna Rymsza

Przedmioty potrzebne w grze zdobędziesz awansując na kolejne poziomy, ale podstawowym ich źródłem są pokestopy. Na mapie są oznaczone niebieskimi wieżami, które rozkładają się, gdy dojdziesz dostatecznie blisko. Pokestopy zostały umieszczone dość równomiernie. Należy ich szukać przy muralach, rzeźbach i zabytkach. Warto iść do centrum miasta, bo tam na pewno sporo się dzieje. Cel pomoże wybrać mapa do gry Ingress, po której Pokemon GO odziedziczył punkty. By uzyskać dostęp do mapy trzeba pobrać Ingress (Android, iOS) i założyć konto, a następnie zalogować się tymi samymi danymi na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza