GoNaomi Słownik Chińsko-Angielski 1.12

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GoNaomi Słownik Chińsko-Angielski to darmowy, dwukierunkowy słownik chińsko-angielski i angielsko-chiński przeznaczony do wykorzystania niekomercyjnego. Podobnie jak w przypadku innych programów firmy GoNaomi i ten słownik oferuje bardzo podobny interfejs i funkcjonalność. Aplikacja do prawidłowego działania wymaga zainstalowania w systemie dodatkowych czcionek japońskich i chińskich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 20.05.2013 13:55

ok

  #3 13.08.2008 11:15

A może jednak by się redakcja postarała o lepszy zrzut ekranu?

  #2 06.08.2008 16:19

To dlaczego przed zrobieniem zrzutu ekranu nie zostały one zainstalowane? Taki problem? Z mojego doświadczenia wynika, że to "chwila-moment". Zamiast położyć uszy po sobie i przeprosić za brak profesjonalizmu, to się jeszcze redaktorstwo wykłóca. Nieładnie. ;)

---------
Ponieważ nie korzystam z systemu Windows, a aby zainstalować dodatkowe czcionki najlepiej jest posiadać orginalną płytę Windows lub pakiet Office. Na dalsze ewentualne dyskusje zapraszam na mojego redakcyjnego maila.

Pozdrawiam
qbap

  #1 06.08.2008 14:10

a te kwadraty to jakis dialekt wczesnomandarynski? czy uproszczone bopomofo?

-------------
Radzę zapoznać się z opisem programu przed umieszczaniem bezsensownych komentarzy. By aplikacja działała prawidłowo należy zainstalować w systemie dodatkowe czcionki.

Pozdrawiam
qbap