GoPlay Editor GoPlay Editor 2.0.3.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GoPlay Editor to darmowe narzędzie do rejestrowania obrazu i dźwięku z komputera. Dzięki niemu będziemy mogli przygotowywać materiały typu let’s play, rozmaite prezentacje multimedialne czy też wideo poradniki.

Wsparcie 4K i 60 FPS

GoPlay Editor umożliwia przechwytywanie obrazu z całego ekranu lub wybranego obszaru; dostępna jest także funkcja rejestrowania w trybie PIP (Picture In Picture, czyli obraz w obrazie). W przypadku tworzenia filmów z gier możemy dodatkowo umieścić na ekranie obraz pochodzący z kamery internetowej wraz z opcją nagrywania dźwięku z mikrofonu. Poszczególne materiały zapiszemy nawet w jakości 4K z płynnością 60 klatek na sekundę.

Zawiera edytor filmów

GoPlay Editor został wyposażony we wbudowany edytor materiałów wideo, co sprawia, że po zakończeniu nagrywania nie musimy korzystać z innych narzędzi, by wykonać postprodukcję swojego dzieła. Możemy wycinać zbędne fragmenty filmów, dodawać efekty przejścia, nakładać filtry graficzne, podkład dźwiękowy, napisy i nie tylko.

Łatwe i szybkie publikowanie swoich dzieł w internecie

GoPlay Editor pozwala oczywiście na udostępnianie materiałów wideo w znanych serwisach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook czy Instagram.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy program do nagrywania obrazu i dźwięku z komputera
  • idealne narzędzie do tworzenia filmów z gier, prezentacji multimedialnych, wideo poradników
  • obsługa rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę
  • zawiera edytor materiałów wideo, dzięki któremu dopracujemy swoje filmy
  • funkcja udostępniania projektów w internecie za pośrednictwem YouTube, Facebooka, Instagrama

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!