r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Goal Live Scores 3.2.1

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców

Goal Live Scores to mobilna wersja serwisu internetowego o piłce nożnej Goal.com, która oferuje bogatą bazę informacji o ligach piłkarskich z całego świata.

Galeria programu

Dla kibiców z Polski Goal Live Scores ma pewnego figla, gdy zainstalujemy aplikację. Otóż, w zestawieniu dostępnych lig piłkarskich nie znajdziemy rodzimej Ekstraklasy. Ale można wyszukać ulubioną drużynę po nazwie, wtedy zyskamy dostęp do powiadomień o jej meczach, a także o informacjach z życia klubu, w tym o jego aktualnym składzie i miejscu w tabeli.

Ponadto, dzięki Goal Live Scores mamy dostęp do informacji o wynikach meczów na żywo, a powiadomienia otrzymujemy w trybie push. Aplikacja oferuje też animacje dotyczące statystyk i boiskowych wydarzeń. Zawiera też dane, na podstawie można oszacować szanse poszczególnych drużyn na zwycięstwo w danym spotkaniu. Minusem programu jest spora liczba wyświetlanych reklam, które często potrafią przysłonić cały ekran główny aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.