r   e   k   l   a   m   a
reklama

Goat Simulator, czyli od żartu do zapowiedzi symulatora kozy

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Potęga Internetu raz na jakiś czas rodzi niespodziewane sukcesy. Przykładem tego niechaj będzie nieszczęsny Flappy Bird, o której to produkcji na urządzenia przenośne bardzo dużo się w ostatnich dniach mówiło, co sprowadziło na głowę jej twórcy masę kłopotów. Komputerowcom zaś zapewne mignęły gdzieś filmiki z demka Goat Simulator, projektu powstałego w trakcie wewnętrznego Game Jamu zespołu Coffee Stain Studios. Niecodzienny pomysł na symulator kozy tak się wielu ludziom spodobał, że naciskali producentów, by zrobili pełnoprawną grę. Ta zadebiutuje na Steam jeszcze w tym roku.

Na czterech kopytach ruszymy przed siebie, aby siać zamęt i zniszczenie. Polegająca na szwendaniu się sympatycznym rogatym zwierzakiem po mieście propozycja to coś typowo relaksującego. Najwięcej zabawy ma być z brania obiektów i ludzi na rogi w cyfrowym świecie, napędzanym zaawansowanym silnikiem fizycznym. Wprowadzaną w pełnej wersji nowinką jest możliwość przylepienia sobie do długiego jęzora dowolnego przedmiotu, co kłóci się oczywiście z symulatorem w nazwie, ale z drugiej strony koza wymachująca siekierą ma w sobie jakiś nieodparty morderczy urok, nieprawdaż?

Wstępnie mówi się o premierze nawet jeszcze tej wiosny. W przedsprzedaży Goat Simulator dostępny jest za niecałe 10 dolarów. W przyszłości może doczekamy się wersji Linux/OS X, ale trybu wieloosobowego nie będzie. Pewnie PETA by się doczepiła...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem