Goat Up! Climb Timber Trees Goat Up! Climb Timber Trees 1.0.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Goat Up! Climb Timber Trees to wciągająca gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest wspinać się na wysokie drzewo i unikać rozmaitych przeszkód, które czekają na jego drodze.

To gra, która powinna dostarczyć prostej, intensywnej rozrywki w wolnym czasie. Sterujemy w niej kozłem, wspinając się na wysokie drzewo. Sterujemy, dotykając odpowiednio lewej i prawej strony ekranu urządzenia, przemieszczając się w ten sposób po gałęziach drzewa. Na naszej drodze napotkamy różne przeszkody, np. siedzące na drzewach wiewiórki, ponadto gałęzie rozłożone są nieregularnie i przemieszczając się szybko trzeba uważać, bo może się zdarzyć, że skacząc nie dosięgniemy tej, na którą zmierzamy, bo będzie położona zbyt wysoko. Niektóre gałęzie zaś łamią się, gdy nasza postać siedzi na niej zbyt długo. To wszystko sprawia, że w grze bardzo ważny jest refleks i spryt.

Gra ma ciekawą szatę graficzną: pełną kolorów i przypominającą tę znaną z komiksów. Znajdziemy w niej też sympatyczną ścieżkę dźwiękową, dynamiczną i przypominającą muzykę elektroniczną.

W grze Goat Up! Climb Timber Trees znajdziemy sporo reklam, ale możemy je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności. Realne pieniądze przydadzą się też, jeśli zechcemy kupić jednego z wielu zwierzaków, którym będziemy sterować w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!