r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gobliny vs Gnomy nadciągają, premiera już w następnym tygodniu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

O tym że premiera pierwszego dodatku do gry karcianej Hearthstone odbędzie się w grudniu Blizzard informował podczas tegorocznego BlizzConu.Teraz zdradził dokładną datę tego wydarzenia, a przy okazji ujawniono wiele innych, ciekawych informacji.

Premiera dodatku dla regionu europejskiego będzie miała miejsce 9 grudnia, czyli w najbliższy wtorek. Jak podaje serwis hearthpwn.com z tej okazji przygotowano kilka niespodzianek. Po pierwsze otrzymamy jedno darmowe wejście na Arenę (normalna cena to 150 złota albo 1,79 euro) po drugie trzy pakiety kart z dodatku Gobliny vs Gnomy (normalna cena to 100 złota za jeden). Bonusowy pakiet ma nas również czekać za uruchomienie wersji na tabletach z Androidem. Niestety wciąż nie znamy daty premiery tej edycji. Wiemy jedynie, że odbędzie się w grudniu.

r   e   k   l   a   m   a

Gobliny vs Gnomy to ponad 120 nowych kart, zarówno klasowych jak i neutralnych. Dodatek przyniesie ze sobą nowy rodzaj stronników czyli mechy. Prawie wszystkie karty są już dostępne w sieci i dokładnie analizowane przez graczy. Otrzymamy nowy tryb obserwatora, który umożliwi śledzenie potyczek innych zawodników, a także nową planszę w motywach Goblinów i Gnomów. Zmianom ulegną także niektóre z obecnych kart. Część zostanie dopisana do rodziny mechów, inne otrzymają poprawioną grafikę bądź też zmienią swój koszt.

W przeciwieństwie do Klątwy Naxxramasa dodatek będzie dostępny za darmo. Zapłacimy za dostęp do nowych kart. Ich cena będzie identyczna jak obecnych pakietów eksperckich. Grę Hearthstone w wersji PC i iOS możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.