r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Godło Teraz Polska dla Neostrady TP

Strona główna Aktualności

Neostrada TP, najpopularniejsza usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu została uhonorowana Godłem "Teraz Polska". Jest to niewątpliwie bardzo kontrowersyjny wybór, Waszej ocenie pozostawiamy argumentację Kapituły konkursu. Uznała ona, że "Neostrada TP należy do elitarnej grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych".

"Kierowana przeze mnie firma wciąż udoskonala swoje usługi, wprowadza nowoczesne rozwiązania, chcąc być wiodącym dostawcą Internetu w Polsce. Przyznanie nagrody "Teraz Polska" pozwala mi wierzyć, że Telekomunikacja Polska przyczynia się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz do zwiększania konkurencyjności naszej gospodarki w Zjednoczonej Europie." - powiedział Prezes TP S.A. Marek Józefiak odbierając nagrodę.

Mamy jedynie nadzieję, że nasz wiodący dostawca Internetu nie spocznie na laurach w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.