Godziny pracy 4b Godziny pracy 4b 7.5.6

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Godziny pracy 4b to aplikacja, dzięki której będziemy wiedzieli, ile pieniędzy zarobimy na etacie za nadgodziny, a także jakie wynagrodzenie otrzymamy z tytułu umowy o dzieło/zlecenie.

Wylicz swoją wypłatę

Program umożliwia wpisywanie rozmaitych wartości, na podstawie których automatycznie wylicza i prezentuje wszystkie niezbędne informacje. Możemy wprowadzić standardowe godziny pracy, uwzględnić nie tylko wspomniane już nadgodziny, ale także wcześniejsze pojawienie się w zakładzie, odliczyć przerwy, jeśli takowe są nieopłacane, a także dodać bonusy, poniesione koszty oraz notatki, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zapisz dane do pliku

Za pomocą opisywanego narzędzia zysk obliczymy zarówno miesięcznie, jak i tygodniowo, dwutygodniowo, rocznie lub w niestandardowym przedziale czasowym, a pozyskane dane bez problemu wyeksportujemy do pliku zapisanego w formacie TXT, CSV lub PDF. Będziemy mogli także korzystać z programu nie tylko na smartfonie, ale i na innych urządzeniach (synchronizacja danych odbywa się w czasie rzeczywistym).

Ustaw przypomnienie

Godziny pracy 4b zawierają także wbudowany kalendarz ułatwiający dodawanie oraz edytowanie informacji na temat przepracowanych godzin i uzyskanych przychodów. Istnieje również opcja ustawienia powiadomień, by nie zapomnieć o wprowadzeniu informacji do aplikacji.

Najważniejsze cechy:

  • program do wyliczania zarobków dla osób zatrudnionych na etacie, na umowę o dzieło i umowę zlecenie
  • pozwala wyliczyć zasadniczą pensję oraz stawkę za nadgodziny
  • sprawdź, ile zarobisz w miesiąc, w tydzień, w dwa tygodnie lub rocznie
  • możliwość eksportowania zestawień do pliku
  • synchronizacja danych z innymi urządzeniami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!