Going. 3.0.6.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Going. to świetna polska aplikacja agregująca informacje o wydarzeniach z największych polskich miast. W atrakcyjnej formie można nie tylko zapoznać się nie tylko z ich ofertą kulturalną, ale także znaleźć drogę na miejsce, a nawet kupić bilety.

Użytkowanie Going. rozpoczyna się od określenia miasta, znajdziemy tutaj między innymi Warszawę, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Poznań czy Lublin. Następnie w atrakcyjnej formie graficznej zaprezentowane są najważniejsze wydarzenia kulturalne (muzyczne, filmowe, związane ze sztukami wizualnymi, a nawet gastronomiczne) zarówno w Polsce, jak i w poszczególnych miastach.

Użytkownik ma możliwość precyzyjnego określenia ram czasowych, jakie go interesuję, jak też zapoznania się ze szczegółami każdego z wydarzeń: z poziomu aplikacji można uzyskać dostęp do informacji dostarczanych przez organizatora, jak również zapoznać się z ceną biletu.

Aplikacja umożliwia także założenie konta, czego dokonać można za pomocą danych z Facebooka. Po zalogowaniu możliwe jest dodawanie wydarzeń do ulubionych, jak również wykorzystanie aplikacji, jako pośrednika w zakupie biletu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Going. – polska aplikacja, z którą warto wyjść z domu. Rozmawialiśmy z jej twórcą

7
14.11.2016  •  Maciej Olanicki

Mimo że największym dostarczycielem treści o wydarzeniach kulturalnych i imprezowych jest dziś zapewne Facebook, to jednak nie sposób traktować aplikacji błękitnego serwisu jako narzędzia, dzięki którym szybko i wygodnie można dowiedzieć się, co ciekawego dzieje się wieczorem w mieście. Zupełnie inne jest jednak Going. – świetna i ładna polska aplikacja, dzięki której nie tylko można zapoznać się z ofertą, ale także kupić bilety czy poinformować o wydarzeniach znajomych. Na razie z aplikacji można korzystać w największych polskich miastach, jednak lista systematycznie staje się coraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję