Going. Going.

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Going. to polska aplikacja agregująca informacje o wydarzeniach z największych polskich miast. W atrakcyjnej formie można nie tylko zapoznać się nie tylko z ich ofertą kulturalną, ale także znaleźć drogę na miejsce, a nawet kupić bilety.

Użytkowanie Going. rozpoczyna się od określenia miasta, znajdziemy tutaj między innymi Warszawę, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Poznań czy Lublin. Następnie w atrakcyjnej formie graficznej zaprezentowane są najważniejsze wydarzenia kulturalne (muzyczne, filmowe, związane ze sztukami wizualnymi, a nawet gastronomiczne) zarówno w Polsce, jak i w poszczególnych miastach.

Użytkownik ma możliwość precyzyjnego określenia ram czasowych, jakie go interesuję, jak też zapoznania się ze szczegółami każdego z wydarzeń: z poziomu aplikacji można uzyskać dostęp do informacji dostarczanych przez organizatora, jak również zapoznać się z ceną biletu.

Aplikacja umożliwia także założenie konta, czego dokonać można za pomocą danych z Facebooka. Po zalogowaniu możliwe jest dodawanie wydarzeń do ulubionych, jak również wykorzystanie aplikacji, jako pośrednika w zakupie biletu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!