reklama

Golden Axe Myth

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Projekt Golden Axe Myth z pewnością rozbudzi miłe wspomnienia. Ta bezpłatna gra stanowi nieoficjalny prolog do wydarzeń ukazanych w kultowej bijatyce fantasy sprzed lat. Tytułowy złoty topór o niesłychanej mocy zostaje skradziony przez tajemniczego złego i w misję jego odzyskania wyrusza grupa śmiałków. Po drodze do finału będą musieli wyciąć w pień wiele przebrzydłych kreatur. Gra wiele czerpie z pierwowzoru.

Można grać samemu lub z kolegami. Do wyboru są czterej herosi, różniący się podstawowymi statystykami, takimi jak zdrowie, magia, szybkość oraz siła. W trakcie zabawy zbierać przyjdzie różnorakie przydatne przedmioty, m.in. zwiększające obrażenia od ciosów oraz obronę. Powracają charakterystyczne dla Golden Axe krasnale, które trzeba ganiać dla bonusów i przydatnych magicznych buteleczek.

Od ich zapasu zależeć będzie moc ataku specjalnego, tak jak to było w oryginale. Nie zabrakło ujeżdżania przedziwnych bestii. Są smoki, chimery, a nawet potężne golemy. Do tego rozgrywka przebiega nieliniowo. Po przejściu poziomu zazwyczaj da się tu wybrać jedną z dwóch dróg dalej. Pojawiają się bonusowe etapy tylko z krasnalami. Alternatywny tryb zabawy to przetrwanie, czyli walka z kolejnymi falami wrogów.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Deliryk   12 #1 26.02.2016 15:20

Ognista liskopanda przy próbie pobrania wyrzuca komunikat:

"Strona dpcdn-s09q.pl została zgłoszona jako zawierająca niechciane oprogramowanie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa."

?

reklama