Golden Farm Golden Farm

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Golden Farm to nieskomplikowana gra strategiczna, w której – podobnie jak w wielu innych symulatorach – zarządzamy własnym gospodarstwem rolnym.

Jak wygląda rozgrywka w Golden Farm?

Farma, którą odziedziczyliśmy po wujku, nie jest w najlepszym stanie, więc musimy zrobić wszystko, by zaczęła dobrze prosperować. Zajmiemy się więc sadzeniem roślin, hodowaniem zwierząt, zbieraniem plonów, produkcją i sprzedażą rozmaitych towarów (handlować można nie tylko z sąsiadami, ale także innymi graczami) oraz dekorowaniem gospodarstwa. Konieczne będzie także wydawanie zarobionych pieniędzy w przemyślany sposób, bo Golden Farm posiada rozbudowany aspekt ekonomiczny.

Zanim zaczniesz...

Golden Farm zawiera samouczek, w którym autorzy wyjaśniają nam kluczowe zasady zabawy. Jednocześnie zauważymy w nim, że gra posiada bardzo prosty system sterowania jednym palcem. Dzięki niemu tytuł mogą zainstalować nie tylko osoby mające wcześniej kontakt z mobilnymi symulatorami farmy, ale także gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze wspomnianym gatunkiem.

Graj za darmo

Warto dodać, że Golden Farm wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale w toku rozgrywki możemy zakupić za prawdziwe pieniądze specjalne kryształy, dzięki którym będziemy mogli np. skrócić czas potrzebny na postawienie rozmaitych budynków.

Golden Farm – cechy gry:

  • symulator farmy
  • rozgrywka opierająca się głównie na hodowaniu zwierząt, sadzeniu roślin, sprzedaży plonów i rozwoju własnego gospodarstwa poprzez stawianie nowych budynków
  • bardzo prosty system sterowania
  • niski poziom trudności
  • za darmo (dostępne reklamy oraz mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!