r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Golems

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli znacie już wszystkie sekrety Minecrafta, może czas najwyższy przesiąść się na coś bardziej skomplikowanego? Bezpłatny projekt Golems jest jedną wielką twórczą piaskownicą dla osób z zacięciem budowlanym oraz konstruktorskim. Z jego użyciem stworzycie i wprawicie w ruch najprzeróżniejsze pojazdy, roboty czy zabawki. Do dyspozycji jest tutaj tyle elementów, że gracza ogranicza tylko jego wyobraźnia.

Galeria programu

Z taką masą możliwości interfejs musiał być odpowiednio bardziej skomplikowany. Wystarczy niemniej powoli przyjrzeć się poszczególnym dostępnym z bocznego paska możliwościom, aby rozbudzić w sobie zmysł kombinatorski. Pomocne jest również wczytanie dostarczonych z Golems przykładowych projektów. Mamy tu helikopter, głowę czy zalążki czołgu. Wystarczy odrobina wytrwałości, aby coś tu zmontować.

r   e   k   l   a   m   a

Oczywiście twórcy oferują dodatkową pomoc na stronie tej otwartej propozycji. Na pewno wypada rzucić okiem na podręcznik użytkownika, wykładający w przystępnej formie podstawy zabawy z grą. Warto wiedzieć, że realistyczny silnik fizyczny i wiele innych elementów programu wywodzi się ze środowiska akademickiego, więc nie jest to proste przeliczanie kolizji, a coś o wiele bardziej skomplikowanego oraz głębszego.

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java. Najnowszą wersję Java Runtime Enviroment można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Lemingus   5 #2 19.05.2017 22:11

Ciekawy symulator!

darek719   41 #1 18.04.2016 13:16

Ciekawy symulator choć możliwości na początku przytłaczają.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.