Golems

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli znacie już wszystkie sekrety Minecrafta, może czas najwyższy przesiąść się na coś bardziej skomplikowanego? Bezpłatny projekt Golems jest jedną wielką twórczą piaskownicą dla osób z zacięciem budowlanym oraz konstruktorskim. Z jego użyciem stworzycie i wprawicie w ruch najprzeróżniejsze pojazdy, roboty czy zabawki. Do dyspozycji jest tutaj tyle elementów, że gracza ogranicza tylko jego wyobraźnia.

Z taką masą możliwości interfejs musiał być odpowiednio bardziej skomplikowany. Wystarczy niemniej powoli przyjrzeć się poszczególnym dostępnym z bocznego paska możliwościom, aby rozbudzić w sobie zmysł kombinatorski. Pomocne jest również wczytanie dostarczonych z Golems przykładowych projektów. Mamy tu helikopter, głowę czy zalążki czołgu. Wystarczy odrobina wytrwałości, aby coś tu zmontować.

Oczywiście twórcy oferują dodatkową pomoc na stronie tej otwartej propozycji. Na pewno wypada rzucić okiem na podręcznik użytkownika, wykładający w przystępnej formie podstawy zabawy z grą. Warto wiedzieć, że realistyczny silnik fizyczny i wiele innych elementów programu wywodzi się ze środowiska akademickiego, więc nie jest to proste przeliczanie kolizji, a coś o wiele bardziej skomplikowanego oraz głębszego.

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java. Najnowszą wersję Java Runtime Enviroment można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!