Goliath USB HD Protector

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Goliath USB HD Protector jest aplikacją zabezpieczającą system Windows i zgromadzone na dysku pliki przed przypadkową modyfikacją lub usunięciem.

Program sprawdza się szczególnie w miejscach, gdzie dostęp do jednego komputera ma wielu użytkowników, gdyż wszelkie zmiany wprowadzone przez nieuprawnione do tego osoby zostają cofnięte przy ponownym uruchomieniu systemu – jedynie administrator znający hasło dostępu do aplikacji jest w stanie wyłączyć na pewien czas mechanizm zabezpieczający i na stałe zmodyfikować dane zgromadzone na dysku. Mniej zaawansowanych użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że Goliath USB HD Protector jest łatwy w obsłudze, posiada polskojęzyczny interfejs i ma niskie wymagania sprzętowe.

Uwaga!

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!