GooGrab GooGrab

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GooGrab to niewielkie, ale użyteczne narzędzie, pozwalające w wygodny sposób zapisywać na dysku komputera mapy Google w postaci plików graficznych.

Z jego pomocą za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką przechwycimy wybraną część mapy (nawet nie mieszczącą się na ekranie) i zapiszemy ją na komputerze w postaci pliku BMP, PNG lub JPG. W przypadku tego ostatniego GooGrab umożliwia dostosowywanie jakości wyjściowej grafiki. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje, umożliwiające pracę ze standardowymi mapami, mapami satelitarnymi oraz hybrydowymi. Możliwe jest dowolne przybliżanie i oddalanie map (dostępnych jest 20 poziomów powiększenia), a także wskazywanie konkretnych punktów na mapie poprzez współrzędne GPS.

Program nie wymaga instalacji na komputerze i gotowy jest do użycia tuż po pobraniu. Jego obsługa, pomimo braku polskiej wersji językowej, jest na tyle prosta i intuicyjna, że nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!