GooManager GooManager

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

GooManager to aplikacja, która w znaczący sposób ułatwia zarządzanie tak zwanymi custom ROM-ami, czyli nieoficjalnymi modyfikacjami systemu Android, oraz utrzymywanie swojego ROM-u w możliwie najbardziej aktualnej wersji.

Aplikacja jest oficjalnym klientem serwisu hostingowego goo.im, który powstał w celu przechowywania nieoficjalnych modyfikacji Androida. Żeby uzyskać konto na tym serwisie, trzeba czegoś dokonać na najpopularniejszych forach jak XDA lub RootzWiki. GooManager daje swoim użytkownikom możliwość pobierania ROM-ów bezpośrednio na urządzenia, oraz wgranie ich na telefon lub tablet z poziomu aplikacji przez TWRP recovery, które również może zostać zainstalowane. Pliki są podzielone na kategorie, przez co możliwe jest przeglądanie oprogramowania przygotowanego na konkretne urządzenie, lub śledzenie poczynań dewelopera. W przypadku zainstalowania ROM-u przez GooManager, aplikacja powiadomi o nowych wersjach modyfikacji. Poprzez GooManager możliwe jest także pobranie paczek Gapps, czyli zestawu aplikacji i bibliotek używanych przez firmę Google w najnowszych telefonach z serii Nexus.

Do poprawnego działania wymagany jest root i odblokowany bootloader. W innym przypadku wgrywanie modyfikacji może okazać się niemożliwe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!