Good Morning Fox

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Są takie gry, które na pierwszy rzut oka skierowane są do określonej grupy docelowej komputerowców. Patrząc na darmowy projekt Good Morning Fox można by trochę podejrzewać, że to jakiś produkt promocyjny przeglądarki Firefox, ale jednak nie. Mamy do czynienia z tytułem zręcznościowym, w którym pomarańczowy lisek po prostu obchodzi cały świat. Wcale nie w poszukiwaniu fanów stron WWW, lecz za drobiem.

Do dyspozycji dostajemy kilkadziesiąt etapów rozgrywających się na planetach o różnym ukształtowaniu terenu. Główny bohater gry to stale pędzący przed siebie lis. Globy dla ułatwienia podzielono na widoczne kratki, aby łatwiej było kontrolować oraz obracać się zwierzakiem. W każdym poziomie należy zebrać określoną liczbę jajek. Najpierw odszukujemy kury, by po zaznaczeniu wszystkich zamieniły się w skorupki.

Oczywiście wszystko proste jest wyłącznie z początku. Przeobrazić w jajka kury da się tylko po odhaczeniu na czerwono każdej jednej z danego stadka. Wejście na już zaznaczoną zatrzymuje grę i pozostaje rozpoczęcie etapu od nowa albo poświęcenie części dorobku punktowego, by kontynuować zabawę. W późniejszym czasie gracz ma również do czynienia z wieloma pułapkami, rozstawionymi dla utrudnienia rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!