r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Goody the remake 1.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zaułkami i ciemnymi zakamarkami pewnego miasta przemyka dźwigający na swych barkach ciężki pakunek, zamaskowany jegomość. To Goody, sympatyczny złodziejaszek penetrujący miasto w poszukiwaniu porozrzucanych paczek z pieniędzmi. Są one mu niezbędne, by dokonać zakupu odpowiednich narzędzi, za pomocą których Goody - bo tak nazywa się nasz bohater - będzie w stanie dostać się do ukrytego w podziemiach bankowego sejfu.

Niestety, nawet najlepszy sprzęt i oprzyrządowanie jakim jest w stanie posługiwać się Goody, to za mało, by wejść w posiadanie zawartości sejfu Banco de Espania. Kluczem do całej zagadki okazują się niepozorne przedmioty w kształcie niewielkiego walca rozproszone po cały mieście. W nich znajdują się numery składające się we właściwą kombinację liczb, od których uzależniony jest końcowy sukces całej akcji.

Goody nie jest w mieście sam. Na straży porządku stoi oficer policji Rodriguez, który praktycznie nie odstępuje naszego bohatera na krok, a największą jego ambicją okazuje się chęć osadzenia Goodiego w miejskim więzieniu, gdzie miałby on spędzić resztę swoich dni. Następny w kolejności jest Charly el Bardeos, znany miejscowy złodziejaszek, który chętnie zaopiekowałby się pieniędzmi Goodiego. Kolejną osobą naprzykszającą się naszemu bohaterowi jest Seniora Maria - sprzątaczka, której unoszące się w powietrzu chmury kurzu i pyłu są w stanie powalić niemalże każdego. Do klubu "sympatyków" Goodiego należą ponadto: goryl Gorilla, który właśnie zbiegł z miejskiego ZOO, pracownicy budynku biurowego, żarłoczni bankierzy oraz senni karatecy. Nawet matka natura stanęła przeciw wesołemu rubaszcze; szczury, jadowite węże i pszczoły robią wszystko, by przeszkodzić Goodiemu.

W mieście działa gęsta sieć wind, które ułatwiają dostanie się do tunelu metra, gdzie nasz bohater przemieszcza się najszybciej i w sposób najbardziej bezpieczny. Ponadto posiada on drabinę, przy pomocy której pokonuje niedostępne wzniesienia. Przeciw wszelkim przeszkadzajkom Goody używa cegłówek, którymi jest w stanie rzucać na niemałe odległości. W celu wzmocnienia krzepy popija co pewien czas piwko dostarczające mu sił i energii :-).

Należy uważać, by nie podejść do gry w sposób zbyt lekceważący. Poziom trudności jest wysoki, a zdobycie kompletu liczb składających się na numer odbezpieczający sejf wymaga wielu prób i dużego samozaparcia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  14 #3 12.09.2010 14:46

@PAŁUBERS: Dziękujemy za informacje, plik umieściliśmy na naszym serwerze i dostępny jest do pobrania bez najmniejszych problemów :-)

  #2 11.09.2010 10:45

LINK NIE DZIAŁA

  #1 04.10.2006 21:08

mam pytanie jak zabiera się przedmioty,jakim przycoskiem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.